قوانین

لازمه استفاده از سامانه پیامکی پاز ، پذیرفتن قوانینیست که در ذیل به صورت کامل ذکر شده است و هر کاربر می بایست این قوانین به صورت کامل مطالعه کرده و سپس سفارش فعالسازی پنل پیامک خود را ارسال نماید .

 

 • ماده ۱ : کاربر موظف است به کلیه اخطارهایی که در پنل پیامکی نشان داده می شود توجه کرده و به آن عمل نماید . بدیهیست که در صورت عدم رعایت اخطارها کاربر بایستی پاسخگو باشد .
 • ماده ۲ : برای سفارش ثبت وب سرویس و پنل پیامک ، کلیه کاربران می بایست اطلاعات مورد نیاز مانند ، نام – نام خانوادگی – شماره تلفن تماس – آدرس کامل پستی   – کد ملی و شماره شناسنامه ، تصویر کارت ملی ( هر دو طرف ) ، تصویر شناسنامه ، و تصویر آخرین قبض موبایل یا سند موبایل یا تلفن محل سکونت صاحب اصلی  را در اختیار مدیریت سامانه پیامکی پاز قرار داده ( قبل از فعالسازی خط از شما دریافت می گردد ) .
 • ماده ۳ : کاربران موظف هستند تا از قوانین جمهوری اسلامی ایران پیروی کنند و در صورت عدم رعایت سامانه پیامکی پاز  اطلاعات کاربر جهت پیگیری بیشتر ، برای ستاد جرایم رایانه ای و همچنین در صورت نیاز مراجع قضایی ارسال خواهد شد .
 • ماده ۴ : ارسال پیامک با محتواهای زیر ممنوع و خلاف قوانین می باشد :
 1. انتشار اطلاعات محرمانه مملکتی ، اطلاعات محرمانه اشخاص ثالث ، مطالب نفرت آمیز ، …. ، غیر اخلاقی و غیر قانونی در متون پیامک های ارسالی خود .
 2. پیشنهاد و یا تشویق به هر نوع فعالیت غیر قانونی و غیر مجاز و همچنین جهت دهی به مسائل مملکتی مانند : شرکت در انتخابات نامزد های مختلف ، تحریک افکار عمومی برای شورش در کشور و مسائلی از این دست .
 3. استفاده از متون خلاف شئونات اخلاقی و مذهبی .
 4. استفاده از متون مربوط به مطالب مستهجن ، افترا آمیز ، دشنام و خارج از اخلاق یا بی حرمتی به مقدسات فرهنگی و مذهبی .
 5. بیان لطیفه هائی که منجر به اهانت به هم وطنان و یا اقشار خاص گردد و خلاف شئونات اخلاقی باشد .
 6. ارسال لینک به سایتهای غیر قانونی و غیر اخلاقی و مبتذل و همچنین سایتهائی که به اشکال مختلف روابط و رفتارهای فرهنگی و اخلاقی و عرفی و قانونی جامعه را پایمال نماید
 • ماده ۵ : کلیه پیامک های ارسال شده ، توسط واحد پشتیبانی سامانه پیامکی پاز بررسی و در صورت مشاهده پیامک هایی که شامل موارد ذکر شده در ماده ۴ باشد ، قوانین زیر بر آن اعمال خواهد شد .
 1. فوراً دسترسی کاربر به سیستم وبسرویس و پنل پیامک و سایر سرویس هایش قطع خواهد شد .
 2. اطلاعات کاربر جهت پیگیری بیشتر ، برای ستاد جرایم رایانه ای و همچنین در صورت نیاز مراجع قضایی ارسال خواهد شد .
 3. در صورتیکه از مقررات سایت و مقررات جمهوری اسلامی ایران تخطی نمائید ، مسئولین سامانه پیامکی پاز می توانند بدون اخطار قبلی سیستم وب سرویس و پنل پیامک شما را مسدود و عضویت شما را به حالت تعلیق در آورند .
 • ماده ۶ : سامانه پیامکی پاز تحت هیچ شرایطی مسئولیت خسارتهای وارده در اثر اعتماد و اتکا به اطلاعات قرار گرفته در پیامک های ارسالی را نمی پذیرد
 •  ماده ۷ : مسئولیت تمامی پیامک های ارسالی ، به صورت کامل بر عهده کاربر استفاده کننده خدمات  و پنل پیامک بوده و سامانه پیامکی پاز هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای ارسالی ان کاربر مربوطه ندارد .
 • ماده ۸ : سامانه پیامکی پاز می تواند هر قسمتی از این توافقنامه را در هر موقع تغییر دهد . متن توافقنامه همواره برروی سایت قابل ملاحظه بوده و در صورتیکه در هر زمان با این قرارداد مخالفت داشته باشید می توانید از عضویت این سایت انصراف دهید.
 • ماده ۹ : سامانه پیامکی پاز سرویس حاضر را به همان شکلی که هست ارائه می نماید و موظف است تا پایان زمان سرویس ( سامانه پیامک ) به مشترک مربوطه پشتیبانی لازمه را ارائه نماید .
 • ماده ۱۰ : سامانه پیامکی پاز دارای قسمت پشتیبانی می باشد و تلاش خود را همواره جهت ارائه خدمات مطلوب می نماید ولیکن تعهدی نسبت به سرعت پاسخگوئی ، عدم پاسخگوئی به سوالات و غیره ، به علت حجم تماسها ندارد .

 

این قوانین در تاریخ ۸ خرداد ۱۳۹۲ ویرایش گردیده است .

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x